ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Cílené strategie s propracovaným marketingem, školením a metodickými pokyny, jsou další z cest, které mohou finančním poradcům otevřít dveře u nové klientely.

V ČIFU se snažíme být vždy o krok napřed a našim spolupracovníkům a klientům přinášet přidanou hodnotu. Dlouhodobě nestavíme produkci na 1 produktu, ale snažíme se rozprostřít produktové portfolio ve více oblastech finančně poradenského trhu. Spolupracovníkům nabízíme 6 cílených strategií. Našim cílem není, aby všichni uměli vše, ale vybrat z týmu poradce a manažery, které daná oblast osloví a mohou se v ní stát opravdovými profesionály. Díky tomu, že sjednávané produkty nestojí na životním pojištění, poradcům nehrozí finanční kolaps, při změně zákona. Naopak propagujeme produkty, nabízející dlouhodobě vyplácené provize a pomáhají vytvářet tzv. pasivní příjem. Cílené strategie mají velmi široký rozsah, od spolupráce s významnými zaměstnavateli v České republice, přes služby pro obecní a městské úřady, developery, hypotéky…
Po rozhodnutí věnovat se některé z oblastí více do hloubky, poradce čeká absolvování školení, získání kompletní metodiky a hlavně využití nabytých dovedností v praxi. K dispozici je mu po celou dobu specialista, se kterým jednotlivé kroky konzultuje. U některých strategií dokonce nabízíme zajištění obchodních schůzek přes call centrum a cesta k úspěchu je o to jednodušší.
Máte-li zájem o více informací, neváhejte nás kontaktovat.