ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Při založení Českého institutu finanční odpovědnosti jsme hledali nové možnosti přístupu ke klientovi, i samotným poradcům a nastavili jsme dlouhodobý směr, který zaujal hlavně zkušené poradce a manažery, kteří očekávají od své práce více, než jen neustálé sjednávání nových produktů.

Ze zkušeností víme, že mnohdy drobná změna zákona může ovlivnit budované podnikání a i z toho důvodu je 1 z výhod spolupráce s ČIFO a.s. – GARANTOVANÝ PASIVNÍ PŘÍJEM, a to již od základní pozice. Velmi dobře si uvědomujeme, že změna zákona může přijít i v oblasti omezení výše odměn, či doby jejich vyplácení. Naší specialisté poskytují konzultační činnosti i zákonodárcům, v oblasti změny zákona týkající se oblasti pojišťovnictví. Poradci, kteří se zaměřují pouze na sjednávání produktů s jednorázově vyplacenou odměnou (nejčastěji IŽP), mohou po takovéto změně zákona „splakat nad výdělkem“, protože výše jejich storna nemusí zdaleka pokrýt nový příjem. K tomu by mohlo dojít např. při omezení délky výplaty provizí a jednoduchým výpočtem lze dojít k tomu, že pokud nebude mít takovýto poradce rezervu minimálně na roční výdaje, dostane se do červených čísel a dostane se do nepříjemné situace.
Pokud pracuje pro ČIFO a.s., podobný osud jej nepotká, neboť naše vize byla od samého počátku dlouhodobá a koncipována odlišně od „standardních“ poradenských společností. Každý z poradců, který u nás pracuje, má zajištěn dlouhodobý pasivní příjem, protože již od základní pozice vyplácíme následné provize a zároveň aktivně podporujeme sjednávání produktů s následnými provizemi. Že jde z dlouhodobého pohledu o zajímavá čísla, můžeme na jednoduchém kalkulátoru vypočíst každému novému poradci. Již Po 3 letech aktivní činnosti získá průměrný poradce rentu minimálně 20.000 Kč měsíčně, za péči o klienty a k tomu samozřejmě svou odměnu za sjednané produkty, vyplácenou vždy 5. a 20. v měsíci.
Práce v ČIFO a.s. je sice kvalifikačně náročnější a pracnější. Odměnou však jsou minimální storna, spokojení klienti, motivovaný a stabilizovaný tým, přístup k odborným informacím a na specializovaná školení a workshopy… Vždyť ve vedení společnosti a v podpůrném týmu jsou osobnosti, které působí v oboru i více než 20 let.
Mohlo by Vás také zajímat: