ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Při hledání úspor v rodinném rozpočtu doporučujeme zaměřit pozornost také na pojištění aut. Naši specialisté Vás po zaslání pár údajů (info@cifo.cz) provedou online porovnáním trhu. Nabídku zasíláme na e-mail a teprve poté Vám voláme a jste-li u počítače nebo telefonu s internetovým připojením, můžeme společně přes sdílenou obrazovku modelovat i různé připojištění, doplňková pojištění, jako byste byli s poradcem v kanceláři.

Výhodou tohoto přístupu je, že neporovnáváme pouze podle ceny, ale kvality a rozsahu služeb. Díky obratovým slevám a bonusům, které přenášíme ve prospěch klientů se dostáváme pod ceny největších tuzemských srovnávačů, díky individuálnímu přístupu a propojení s databází bank a pojišťoven.

Stačí nám 4 údaje a kalkulaci máte v mailu

Máte-li zájem o kalkulaci povinného a havarijního pojištění, stačí napsat na info@cifo.cz nebo telefonicky (736472120 8-16h, i sms, viber) a sdělíte nám tyto údaje:

SPZ / RČ nebo IČ / PSČ / roční nájezd km

a chcete-li pojistit pouze zákonné pojištění – povinné ručení – nebo i další připojištění – havárie, odcizení, srážka se zvěří, skla, asistenci, zavazadla

Pro přesnější nabídku připojte i údaj o zabezpečení vozidla (při sjednání odcizení vozu), počtu dětí do 15 / 18 let (kvůli slevám), nadstandardní výbavě a další požadavky. 

srovnávač loga na řádku

Porovnáme s Vámi většinu pojišťoven. Smlouvu lze uzavřít na dálku s akceptací platbou. Smlouvu dostanete na e-mail a pokud vše souhlasí, uhradíte pojistné. Tím okamžikem (nebo sjednaným datem počátku) se stává smlouva platnou. Zelenou kartu si můžete vytisknout doma.

Akceptace smlouvy platbou klienta

V případě, že si vyberete po konzultaci s poradcem, nebo e-mailem konkrétní typ produktu, dostanete smlouvu, pojistné podmínky, zelenou kartu a předsmluvní a další informace na e-mail. Máte tak čas si ještě jednou v klidu projít a zkontrolovat. Teprve v okamžiku, kdy je vše podle Vašich představ, provedete platbu, která se dnes bere za podpis smlouvy a smlouva začne přípisem na účet pojišťovny platit, nejdříve však v den, který jste si zvolili jako počátek.

Pomůžeme s pojištěním aut, povinným ručením, havarijním poj. Sjednáte na dálku z pohodlí domova

Pomůžeme s pojištěním aut, povinným ručením, havarijním poj. Sjednáte na dálku z pohodlí domova

BONUS – automatický výroční audit smlouvy mailem

V rámci řádné péče o naše klienty zajišťujeme i roční rekalkulace, které klientům zasíláme na jejich e-mail, zpravidla 2 měsíce před výročním dnem, aby měli dostatek času na prostudování nové nabídky a případnou výpověď stávající smlouvy. Při sjednání přímo u pojišťovny o tento významný benefit přijdete, neboť pojišťovna vás nechá platit podle sjednaných podmínek. Hodnota vozu však každý rok klesá, proto je výhodné si nechat sazby přepočítat podle tabulkových cen vozů na trhu (více by klient stejně neobdržel, i kdyby měl auto pojištěno na dvojnásobek) a v případě evidentní úspory si nechat smlouvu přepracovat buď u stejné pojišťovny, nebo přejít ke konkurenci.

Čtěte také: 

Policie akceptuje zelené karty tištěné doma, od 1.7. i černobílé.

Spojili jsme výhody srovnávače a osobního přístupu

Vše o havarijním pojištění

GAP – garantovaná ochrana majetku

Asistenční služby pomohou na cestách vyřešit nejeden problém

Základní povinné ručení se nemusí vyplatit

Sankce za neplacení povinného ručení je zpět