ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Mgr. Jiří Snášel

Jiří Snášel2

Ostrava

734 363 220

snasel@cifo.cz

Motto: Nestát na místě, vstříc novým výzvám.

Oblast působení: Moravskoslezský kraj

O mně: Od počátku roku 2013 se pohybuji v oblasti segmentu financí a pojištění, doplněný následně o úvěry a hypotéky. Další oblastí profesního zájmu jsou reality. Tímto jsem navázal na předchozí pracovní zkušenosti z oblasti pojišťovnictví.

 

Vzdělání, kurzy, zkoušky, specializovaná školení: Absolvent VŠ MU, držitel Osvědčení středního kvalifikačního stupně odborné způsobilosti pojišťovacího zprostředkovatele. Dle nové legislativy absolvent odborných zkoušek v rámci České bankovní asociace týkající se investičních nástrojů a spotřebitelských úvěrů.

 

Specializace: pojištění, investice, hypotéky, úvěry, reality.

 

Zájmy, dovednosti: lyžování, tenis, cyklistika, cestování, hudba, technika, umění, svět financí.

 

Proč využít mých služeb:

Výhodou spolupráce se mnou je: jasné zaměření na cíle a nabídka spolupráce, snadná a srozumitelná komunikace, dotažení řešení ke spokojenému naplnění cílů. Jsem tu pro klienta a on pro mne.
Dlouhodobá spolupráce = klient bez starostí. Se mnou jste vždy o krok na před a to se vyplatí. Mí klienti ví, že se na mne můžou spolehnout. Jsem kolektivního ducha, vždy s kolegy spolupracuji a nabízím pomocnou ruku, při řešení problémů a složitých situací.

 

Proč pracuji v ČIFO: Firma nabízející příjemnou pracovní atmosféru. Vytváří pracovní místa pro osoby se zdravotním postižením. Spolupracuje s významnými zaměstnavateli v regionu v rámci finanční informovanosti. Pracujeme v režimu zákonných podmínek, dohledu ČNB a s dodržováním etického kodexu, který je u jiných někdy jen slovy na papíře. V rámci programu pomoci a podpory zajišťujeme kompletní servis. Tyto a řada dalších výhod jsou pro nás samozřejmostí a zmiňovaná podpora je prováděna bezplatně.