ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Naším mottem, je férové a rovné zacházení s každým, kdo s ČIFEM nalezne společnou myšlenku a otevřenost k názorům celého týmu. ČIFO hraje fér !

Mnoho zástupců různých poradenských firem, kteří navštívili naše provozovny, shodně vyjadřují svou nespokojenost se stavem, kdy po určité době ztratili s vedením společností, ve kterých působí společnou řeč.
Spolupráce dvou podnikatelských subjektů – PA/PM x PPZ, mnohdy velmi tvůrčí a otevřená, časem začal přejímat parametry spíše zaměstnaneckého formátu, kdy poradci v roli PPZ jsou výkonnou pracovní silou a absolutně přicházejí o kontakt s představiteli společnosti, jejich názor je opomíjen a bagatelizován.
Nezřídka jsou pak smluv o obchodním zastoupení začleněny umělé prvky, mající za cíl pod pohrůžkou represí stabilizovat týmy poradců. Forma represí je různá, někdy jde o antikonkurenční doložky, jindy o umělé navracení nesmyslných částek za zaškolení.
ČIFO hraje fér, proto jsou s parametry smlouvy detailně všichni naši poradci obeznamování, chceme bodovat zajištěnou klientelou a otevřeným přístupem, proto v našich smlouvách konkurenční doložky nenajdete.