ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Kalkulačka životního pojištění

Kalkulačka životního pojištění

Výpočet pojistné částky a ceny s možností uzavření na dálku s online finančním poradcem

Na těchto stránkách máte k dispozici jednoduchou kalkulačku ceny životního pojištění a připojištění úrazu, nemocenské, invalidity, závažných nemocí, trvalých následků, denního odškodného úrazu apod. Nepotřebujete žádné odborné znalosti, a přesto si můžete ověřit nejvýhodnější podmínky.

S přesnějším výpočtem na míru, případně uzavřením smlouvy na dálku Vám na požádání poradí naši online finanční poradci. K samotnému uzavření smlouvy potřebujeme pouze ověřit Vaši totožnost a 20 minut času na telefonu nebo videohovoru. Samozřejmě se Vám můžeme věnovat, jak budete potřebovat a vše si vysvětlíme. Nejnižší cena také nemusí znamenat nejlepší podmínky, protože může být podmíněna větším množstvím výluk aj. V kalkulačce jsou použity data pojišťoven: GENERALI ČESKÁ, KOOPERATIVA, ČPP a PILLOW.

insurance
insurance
insurance
insurance
insurance
insurance
Věk:
Čistý měsíční příjem v kč:

Při nemocenské poklesne Váš příjem zhruba o: měsíčně.

Riziková práce:

Vyberte prosím na co vše chcete pojistit:

Kalkulačku prosím berte jako orientační zdroj informací. Správné nastavení smlouvy je nejlépe probrat se specialistou, který dovede doporučit optimální částky s ohledem na Vaše úvěry, příjmy, děti… Zároveň je potřeba zmínit, že smlouvu lze v budoucnu upravit, což je zpravidla výhodnější než rušení stávající a uzavření nové smlouvy, neboť neběží znovu čekací doby, po kterou nemáte nárok na plnění, vyhnete se omezením u již platných částek při změně zdravotního stavu… Je však pravdou, že některé z pojišťoven akceptují již uplynulé čekací doby do výše dříve sjednaných rizik a trh se neustále vyvíjí, takže změnou můžete také získat. Budeme rádi, pokud využijete služeb našich specialistů a vyplníte kontaktní údaje níže a upřesnění, kdy a jak Vás máme kontaktovat. Napoprvé je ideální telefonní hovor v předem dohodnutém čase a poté lze již komunikovat pomocí e-mailu, videohovoru a telefonicky. Smlouvy je dnes velice jednoduché uzavřít i na dálku s podpisem na Vašem dotykovém zařízení (telefon, tablet, notebook s dotykovou obrazovkou). V některých případech funguje i akceptace návrhu smlouvy platbou (platba = „podpis“).

Děkujeme za Váš zájem, už jen pár drobností

Telefon:
PSČ:
Email:
Poznámka:
Zadejte Vaše jméno: