ČIFO - Najdete nás na Facebooku!
Program pomoci a podpory

ČIFO – Český institut finanční odpovědnosti a.s., zavádí pro všechny klienty ZDARMA systém Pomoci a Podpory, co v praxi přináší a proč jej klienti vítají ? Přidejte se i Vy k těm, jimž zkušenost s ČIFO, respektive se systémem Pomoci a Podpory, přinesla maximální plnění pojišťovny ….. 


Program pomoci a podpory ČIFO (Český institut finanční odpovědnosti a.s.)

Program Pomoci a Podpory přináší pro naše klienty řadu výhod, které mají za cíl prezentovat komplexní proklientský postoj naší společnosti. Jedná se o bezplatný zákaznický servis, jež mohou využívat všichni klienti, kteří sjednají jakýkoli produkt prostřednictvím ČIFO, případně předají své aktuální smlouvy do makléřské správy ČIFO. Systém Pomoci a Podpory jsme zacílili na to, aby námi servisovaní klienti cítili naši podporu nejen ve chvíli, kdy s nimi sjednáváme některý z pojistných produktů, ale zejména ve chvíli, kdy potřebují pojistné plnění – tedy v době po vzniku pojistné události, kdy má každý pojistný produkt dokázat svůj smysl. V této době již klient většinu makléřských firem nezajímá, neboť pracují v režimu pojišťovacího agenta (PA) a jsou tedy na straně pojišťovny, nikoli klienta.
Důsledkem je pak krácené pojistné, případně jeho nevyplácení či zadržování, snahy pojišťoven vítězit nad klientem z pozice instituce, z pozice síly. Díky Pomoci a Podpoře, novému produktu ČIFO, však klient po celou dobu likvidace pojistné události požívá plné asistence a podpory ze strany ČIFO, včetně právní opory a má v ČIFO partnera, takříkajíc do nepohody.
 
Co klient získává v rámci bezplatných služeb Programu Pomoci a Podpory ?
  • on-line kartotéku vlastních smluv
  • servisní program k aktuálním smlouvám
  • asistenční linku pro nahlášení pojistné události
  • asistenci při likvidaci pojistné události
  • právní poradenství
  • slevový a bonusový program na řadu externích služeb
Zajímá Vás více o systému Pomoci a Podpory, chcete jej využívat i Vy, napište si na info@cifo.cz o návštěvu našeho specialisty, rádi Vám naši podporu detailněji představíme či Vás do programu zařadíme.