ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Některé společnosti na finančně poradenském trhu, uvádějí jako jeden z důkazů svého úspěchu, počet absolventů svých seminářů. Jaké jsou měřítka úspěchu pro ČIFO ?

Naším cílem není konkurovat společnostem, které se chlubí počtem absolventů svých vzdělávacích seminářů, v astronomickém počtu 225.000 osob (údaje z webové prezentace ZFP akademie).
U nás v ČIFO chceme rozvíjet cíleně vzdělávání našich poradců a manažerů. Pro tento účel byla sestavena ČIFO vzdělávací akademie s možností vydat se dvěma směry, respektive zvolit si ze dvou lektorských autorit.
Pro spolupráci s ČIFO byli vybráni velmi zkušení externí školitelé, s mnohaletou praxí v oboru MLM a přímého prodeje (společnosti GROW UP ACADEMY a TAROC CONSULTING), které jsou připraveny poskytovat i řadu nadstavbových prvků, jako osobní koučování, asistenci při týmových poradách a mnoho dalších praxí prověřených technik.
Více o našem systému vzdělávání Vám rádi sdělíme na osobní schůzce, termín si můžete sjednat telefonicky na ČIFO lince 778 23 40 40 nebo e-mailem, na adrese info@cifo.cz