ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Cílem ČIFO, je v co nejkratší době vytvořit síť regionálních (krajských) a lokálních (okresních) středisek, po celém území ČR. Na rozdíl od firem, jejichž pohnutkou je zvyšování počtu „puntíků“ na mapě, naším cílem je vytvořit našim poradcům kvalitní zázemí a zvýšit dostupnost našich služeb pro klienty ČIFO.

Výhodou spojení poradenství se sociálním zaměřením, jež prezentuje filosoficky ČIFO – jako sociální podnik, je možnost pracovat s řadou úlev a dotačních titulů. V ČIFO tedy není franšíza pouze typizovaně zařízená kancelář, ale jedná se o  výraznou personální pomoc pro manažera daného střediska.
Součástí franšízy ČIFO je osazení provozovny pracovníky z řad OZP – kteří tak získají uplatnění v oborech, ve kterých chráněné dílny většinou typicky nepracují, mohou tak využít svůj potenciál, praxi, vzdělání a mohou pracovat na splnění svých pracovních ambicí, což je v dané oblasti trhu práce opravdu výjimečné.
Kolik taková franšíza tedy stojí:
Vezměme příklad pobočky v okresním městě, s výší nájmu 25.000 Kč., kdy zde manažer zřídí místa pro 3 tazatele, jednu asistentku a jednu telefonní operátorku.
V tomto případě je možno (při splnění obratového rámce – což ale není díky garantované klientele problém) počítat s dotací ve výši 2/3 z ceny nájmu a s doplatkem pouhých 1.250  Kč na mzdu každého zaměstnance (náš příklad počítá s  5ti osobami). K tomu je na středisko poskytnuto ZDARMA vybavení 5ti zřízených pracovních míst  – tedy 5x notebook + SW, 5x kancelářský nábytek, tiskárna.
Cena franšízy je následující:
–       Nájemné 8.333 Kč
–       Doplatek na 5 zaměstnanců 6.250 Kč
CELKEM ZA FRANŠÍZU 14.583 Kč /měsíčně
Bonusy (kromě nízké ceny) proti obvyklým franšízám jsou pak následující:
–       franšízy ČIFO žijí (zaměstnanci zázemí na HPP)
–       franšízy ČIFO  generují práci – 3 tazatelé přinášejí měsíčně 600 kontaktů pro poradce franšízy
–       franšízy ČIFO ihned s kontakty pracují vlastní operátorkou franšízy