ČIFO - Najdete nás na Facebooku!
ČIFO kariéra

Možnosti spolupráce s ČIFO a.s. jsou různorodé. Prohlédněte si nabízené pozice a zjistěte, jste-li vhodným kandidátem na některou z pozic:

Kariéra poradce, kariéra manažera

Jsme atraktivním partnerem pro zkušené finanční poradce a manažery obchodních týmů. Samostatným poradcům nabízíme příjemné administrativní zázemí, zajímavé odměny, motivační a jednoduchou kariéru, AKTIVNÍ POMOC SE ZAJIŠTĚNÍM KLIENTELY, osobní rozvoj.

Zkušení manažeři obchodních skupin si mohou vytvořit v pod naší značkou vlastní ČIFO centrum, kde se budeme podílet na nákladech kanceláře i zaměstnanců. Přidáme jedinečné produkty, podporu specialistů, zázemní. Díky nesrovnatelně vyšší podpoře oproti poolovým společnostem jsme schopni zajistit manažerovi vyšší příjem s výrazně nižšími náklady. Přidáme know how na získávání klientů a stabilizaci klientského kmene i obchodního týmu.

Kariéra pro osoby se zdravotním postižením (OZP)

Náš sociální podnik se snaží dlouhodobě podporovat vznik pracovních míst pro osoby se zdravotním postižením (invalidní důchod I. – III. stupeň). Dlouhodobě zaměstnáváme přes 80% OZP.

Průběžně doplňujeme tyto pracovní pozice:

  • Administrativní pracovník (znalost MS office, práce s tabulkami a e-maily, základní uživatelské znalosti ovládání počítače).
  • Pracovník call centra – asistence při domlouvání schůzek finančním poradcům a specialistům pro firemní klientelu. Možná práce z domu.
  • Lektor – prezentace při vzdělávání finanční gramotnosti ve firmách. Nutné příjemné vystupování, prezentační dovednosti, komunikativnost, ochota cestovat, flexibilní pracovní doba.
  • Produktový specialista. Nutná praxe v oboru pojišťovnictví, bankovnictví nebo investic. Příprava podkladů pro obchodní jednání finančních poradců, výstupy z kalkulaček pojišťoven, srovnání v tabulce. Práce s MS office.
  • Člen redakčního týmu – výborná komunikativnost a práce s počítačem, MS office, facebook, LinkedIN. Tvorba nových článků, rozhovory s našimi klienty, poradci a manažery. Publikování článků, komunikace na sociálních sítích.

Úvazek, dle domluvy a možností. Rozumíme specifickým nárokům na pracoviště a jsme vstřícní při přizpůsobení pracovní doby a pracovních podmínek.

Vlastní franšíza – ČIFO CENTRUM

V rámci spolupráce s Českým institutem finanční odpovědnosti je možné si vybudovat vlastní ČIFO centrum, které bude sloužit jak poradcům, tak klientům. Díky zkušenostem pracovníků ČIFO získáte celou řadu ojedinělých nástrojů, které působí jako magnet jak klienty i spolupracovníky.

Vše navíc v dotačním režimu, kdy získáváte jak příspěvek na nájem, tak příspěvek na mzdy zaměstnanců.

Franšíza ČIFO je tak trochu jiná franšíza. Manažer zodpovědný za kancelář se musí nejprve seznámit s filozofií firmy, etickým kodexem, způsobem práce s klienty. Po zapracování má možnost získat 2/3 příspěvek na nájem kanceláře, obsadit kancelář pracovníkem s dotovanou mzdou, napojit se na systém call centra a zajistit svým spolupracovníkům podmínky, díky kterým bude tým dosahovat stabilních výsledků. Jedinečné know how ohledně práce s klientským kmenem vede jak ke stabilizaci poradců, díky tvorbě pasivního příjmu, tak loajalitě klientů.

Kariéra specialisty

Zabýváte se dlouhodobě určitým segmentem trhu v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, investic, firemních zákazníků?

Dejte nám o sobě vědět, pošlete nám informaci v čem vynikáte a jaká je Vaše specializace na e-mail kariera@cifo.cz a staňte se zodpovědní za rozvoj dané kategorie s podílem na zisku celé společnosti.

Kariéra TIPAŘE

Znáte kvalitní finanční poradce, ale nemáte ambice vést obchodní skupinu a pracovat v tomto oboru? 

Líbí se Vám naše filozofie a přístup a není Vám cizí zprostředkovat schůzku se zájemcem o naše služby?

Pak je pro Vás ideální spolupráce TIPAŘE a to na dvou úrovních

  1. Tipařská smlouva za účelem vyhledávání klientů.
  2. Tipařská smlouva o vyhledávání poradců.

V obou případech budete mít smluvní garanci, že ať nám svým doporučením získáte nového spokojeného klienta, nebo finančního poradce, automaticky Vám bude vyplacena odměna, ve 2. variantě dokonce dlouhodobým podílem na zisku. 

Chcete vědět více, napište nám na e-mail kariera@cifo.cz.