ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

2.9.2019 byla otevřena kancelář v Brně na adrese Holandská 2 ve Spielberk Office Center, jejíž provoz má na starost manažer Pavel Vysoglad, který zde s kolegy bude k dispozici jak pro osobní klientelu, tak možnost pořádání školení finanční gramotnosti pro zaměstnance firem (také v režimu Náhradního plnění).

Pavel Vysoglad působí v oboru bankovnictví, pojišťovnictví od roku 2013. Se svými kolegy je schopen řešit veškeré potřeby klientů z řad občanů i firem. Stejně jako na ostatních pobočkách nabízí klientům službu „Správa smluv“, kdy jsou klienti upozorňování na změny ve smlouvách, nárůst průměrných cen nemovitostí a nutnost úpravy smlouvy, aby nedocházelo k podpojištění, tak pokles cen motorových vozidel, aby klienti neplatili vyšší pojistné. V rámci správy smluv hlídáme klientům i úvěrové smlouvy a upozorňujeme na pohyby v úrokových sazbách, kdy automaticky klienty informujeme o možnostech snížení splátek i úroku.

ČIFO - kancelář Brno, Holandská 2Otevírací doba kancelářských prostor je Po – Pá 7:30 – 17:00. Pokud byste potřebovali setkání o víkendu nebo svátcích je možné na základě individuální domluvy předem.

Jak se objednat? Zavolejte na tel. 608 519 267 nebo napište na email vysoglad@cifo.cz a domluvíme se na termínu a místě setkání.

Chcete s námi spolupracovat jako kolega, využívat ojedinělé pro klientské nástroje a mít zajištěnou klientelu? Pošlete CV na kariera@cifo.cz.

Kontaktní údaje na kancelář:

Pavel Vysoglad, tel: 608 519 267, e-mail: vysoglad@cifo.cz, Holandská 878/2, 639 00 Brno