ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

V rámci zpřísnění zdravotních prohlídek a vyšší motivace pro klienty udržující se pravidelně ve formě, platí od 1. apríla nová pravidla při sjednání produktů životního, nemocenského a úrazového pojištění.

Nově má finanční poradce za povinnost s klientem nejen vyplnit zdravotní dotazník, ale veškeré údaje si také náležitě prověřit. Poradci tak s sebou budou muset mít v „povinné výbavě“, kromě telefonu, počítače a bloku s tužkou, také digitální váhu, detektor lži, malou chemickou laboratoř na odběr krve a moči a samozřejmě také tlakoměr. Doporučuje se s klientem strávit minimálně 48 hodin, aby byla prokazatelně zaevidována jeho zdravotní aktivita, počet vykouřených cigaret nebo množství vypitých piv a protokolárně zaznamenáno, že údaj souhlasí s odpověďmi ve zdravotním dotazníku. Finanční poradci si budou muset rozšířit kvalifikaci a v nejzazším termínu absolvovat základní zdravotní kurz.
Naštěstí dnes máme 1. apríl, takže článek prosím berte pouze pro vlastní pobavení. Snad se nám povedloUsmívající se Chcete se pobavit další aprílovou „novinkou“ z oblasti hypoték? Navštivte www.facebook.com/cifoinstitut