ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

V minulém týdnu jsme spustili novou soutěž, našli jste ji až dnes ? Nevadí, vypracujte i první otázku a vyčkejte ještě na další dvě, práci snů spolu s novým iPadem máte možná v kapse !

OTÁZKA DRUHÁ
Pavel Spořivý, je opravdu spořivý a nechce si nechat ujít žádnou příležitost k úspoře na daních, dokážete vyjmenovat alespoň 4 položky, které mohou generovat Pavlovi úsporu na daních ? V úvahu vezměte, že se Pavel brzy ožení, čeká totiž s přítelkyní rodinu a společně již budou bydlet v novém bytě na hypotéku.
OTÁZKA PRVNÍ
Pavel Spořivý, je zaměstnán ve firmě Držgrešle a syn, s.r.o.. Vydělává si 23.000 Kč hrubého měsíčně a to včetně 6.000 Kč prémií. Je bezdětný a nevyužívá žádných daňových odpočtů. Jaký je Pavlův čistý měsíční příjem, pokud dostane 50% prémiové složky ?
Pro pořádek opakujeme instrukce !
Úkolem soutěžících je odpovědět správně na 4 anketní otázky, které budeme zveřejňovat vždy v pondělí. Dnes můžete níže pracovat s první otázkou. POZOR – odpovědi zasílejte až kompletní, tedy všechny 4, na e-mail info@cifo.cz, do předmětu zprávy prosím připište „SOUTĚŽ“. Odpovědní e-mail musí obsahovat Vaše celé jméno, adresu, e-mailový a telefonní kontakt. Neúplné odpovědi budou vyřazeny.
Sledujte další novinky na našem facebooku!