ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Snad každý má nebo měl někdy potřebu zisku finančních zdrojů ve formě úvěru. Na co si dát pozor a který úvěr Vám pomůču nebo který Vás uvrhne do větších problémů ?

V dnešní společnosti řádí velké množství úvěru, kreditních karet, bankovních i nebankovních půjček. Naše legislativa umožňuje nabízet lidem ve finanční nouzi velmi nevýhodné půjčky, které pro řadu z nich nohou být likvidační. Tyto pochybné společnosti, které půjčují každému se přiživují a parazitují na neinformovanosti a nepříjemných finančních situacích v domácnostech. Vzhledem k obrovským úrokům jsme často svědky toho, kdy je půjčka splácena půjčkou další a lidé se dostávají do začarovaného kruhu. Z takových situací není vždy jednoduché se dostat.
Zdůrazňujeme a apelujeme na všechny, aby takovým potížím předcházeli a pokud již nyní mají více dluhů doporučujeme projednání konsolidace (sloučení ) půjček.
Sloučením lze mnoho složitých situací vyřešit nebo alespoň ulehčit rodinnému rozpočtu. Málo klientů ví, že lze použít i tzv. americkou hypotéku, kde se dostane klient na velmi zajímavé úrokové sazby.
Naši úvěroví specialisté jsou připraveni vám pomoci. Konzultace je vždy zdarma a nezávazná v pohodové atmosféře.
Pro sjednání schůzky s úvěrovým specialistou ČIFO nás kontaktujte na ČIFO lince 778 23 40 40.