ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Od 1. dubna je cennou posilou našeho analytického oddělení paní Anna April, která bude mít na starost odhad úrokových sazeb, cen nemovitostí a určení statisticky vhodných dnů k zadlužení rodiny 30tiletou hypotékou. Spolupracovat bude s Dr. Chocholouškem, ředitelem HR a mezilidských vztahů.

K jedinečné asistenční službě pro klienty PPP – Programu pomoci a podpory tak nově přibude služba AAA – Analýzy Anny April.

Minulost v Prognostickém ústavu i Moravia bance

Od roku 1984 do 1992 byla paní April výraznou osobností Prognostického ústavu. Po krátkém působení v Moravia bance, kde měla na starost investiční strategie nastoupila úspěšnou kariéru v sekci předpovědi počasí, kde dosáhla historicky nejlepší výsledků a její úspěšnost v předpovědi počasí na další den dosahovala 50%. Nutno zmínit, že ani dnes uznávaný numerický model krátkodobé předpovědi počasí ALADIN nedosahuje zdaleka takovýchto výsledků.

Přítomnost: Investovat do dluhopisů Zimbabwe?

Musíme podotknout, že paní Anna April využívá ke svým prognózám osvědčenou metodu věštění z křišťálové koule a jde o unikátní spojení softwarových schopností paní April a použitého hardwaru. Nejčastější metodou je položení přímé otázky, kdy věštkyně za pomocí hardwaru zjistí ANO / NE. Již nyní máme připraveno mnoho úkolů a otázek pro analytické oddělení, např. „je teď vhodná doba na zadlužení / investici“,  „nosí dárky Ježíšek“, „je dobré u pojištění využít srovnávač“, „mám investovat celoživotní úspory do korporátních dluhopisů Zimbabwe“ a další.

Budoucnost: křišťálová koule + panna a orel 😉 

V naší společnosti bude mít paní Anna April na starost dlouhodobé prognózy vývoje trhu a strategické doporučení, které bude zveřejňovat pravidelně 1. dubna, v případě potřeby i častěji. Cílem doporučení bude udržet stejný kvalitativní standard, jaký se jí podařilo dosáhnout u meteorologů, tedy alespoň 50%. V případě výpadku hardwaru křišťálové koule je schopna paní Anna použít metodu „panna nebo orel“ a k prognostickým výpadkům by tak mělo dle poslední analýzy dojít maximálně jednou za 10 let.

Přejeme pěkný 1. aprílový den a úsměv na rtu po celý rok.

Autor: Dr. Chocholoušek