ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Ne každý o nás ví, že se profilujeme také jako sociální podnik a do administrativy a call center přednostně zaměstnáváme osoby se zdravotním postižením (OZP).

Aktuálně zaměstnáváme přes 80% zaměstnanců z řad OZP a tento podíl máme v plánu ještě navýšit. Těší nás, že pomáháme najít vhodné uplatnění zdravotně postiženým osobám, které si v nevýrobní sféře hledají zaměstnání velmi těžko a mohou se u nás dále realizovat. Většina pracovníků OZP je u nás zaměstnána v administrativě, dále v call centrech a máme i 1 vysokoškolsky vzdělaného lektora a konzultanty pro finanční plánování.  

Vzhledem k tomu, že náš projekt zaujal řady zkušených poradců a manažerů, připravujeme otevření 5ti nových kanceláří, z nichž některé budeme v rámci franšízového modulu potřebovat obsadit novými zaměstnanci.

V březnu a dubnu plánujeme postupné otevření nových poboček:

Chomutov

Opava

Rychnov nad Kněžnou

Šumperk(již 2. pobočka na hlavní třídě)

Trutnov

Administrativní posily budeme potřebovat hlavně pro pobočku v Opavě, Šumperku a Trutnově.

Hledáme komunikativní osoby se základní znalostí obsluhy PC, práce s e-maily, tabulkami (excel) a texty (word). Nabízíme práci v příjemném kolektivu, plný i částečný pracovní úvazek, bonusy nad rámec mzdy.

Do pobočky v Šumperku a Zlíně dále hledáme posilu do call centra.

Požadujeme – komunikativní osobu, dobrá znalost práce na PC (e-maily, word, excel). Nabízíme – práci na plný i částečný úvazek, práci v příjemném, moderním prostředí, bonusy nad rámec mzdy. Po zapracování je možné práci tel. operátora vykonávat i z domu.

Máte-li zájem o spolupráci a nebydlíte v žádném z uvedených měst, i přesto nám pošlete svůj životopis a motivační dopis na kariera@cifo.cz a my Vás zařadíme do databáze uchazečů. V případě, že budeme ve Vašem městě otevírat novou kancelář, budete první, které budeme kontaktovat.

Těšíme se na spolupráci s novými kolegy.