ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

V půlce června byl spuštěn nový srovnávač CESTOVNÍHO POJIŠTĚNÍ, který má sloužit online finančním poradcům ke zrychlení práce při uzavírání pojištění léčebných výloh svých klientů. Srovnávač hned po spuštění zahrnoval pojišťovny ČPP, ČSOB a DIRECT a brzy přibude AXA ASSISTANCE a ALLIANZ. Srovnávač umí podle potřeb klienta (rozsah, pojištění vozu, odpovědnosti) vyhledat vhodný produkt, přehledně porovnat a výstup buď zaslat klientovi na mail nebo po dohodě s klientem rovnou vygenerovat smlouvu s odkazem k platbě pojistného. Klient má i nadále možnost si na našem webu uzavřít cestovní pojištění sám během 5 minut s 50% slevou – odkaz ZDE – nebo se obrátit na svého poradce, který s ním vybere optimální produkt. Při uzavření smlouvy jsou automaticky generovány povinné dokumenty, srovnání nabídek i záznam z jednání, což je velká pomoc a úspora času.

ČIFO srovnávač cestovního pojištění - ČPP, ČSOB a DIRECT pojišťovna

Tím s novinkami nekončíme a již brzy bude na našem webu veřejně přístupná kalkulačka hypoték včetně metodik, což mohou ocenit nejen klienti, kteří se poohlíží po hypotéce nebo úvěru ze stavebního spoření, případné budou řešit konec fixace a refinancování, ale i finanční poradci, včetně těch od konkurence :-D. Kalkulátor hypoték vč. aktualizovaných metodik bank bude odemčen všem a nebudou požadovány žádné osobní údaje. Nebudeme nikoho telefonicky ani mailem oslovovat, pokud o to sám neprojeví zájem.

ČIFO srovnávače a sjednávače pro poradce

 

V rámci pojištění bude ještě spuštěna kalkulačka životního pojištění, která nebude pouhým generátorem kontaktů, ale umožní klientovi si kompletně spočítat cenu životního pojištění (nebo porovnat) a bude na něm, jestli se nám ozve a dotáhne s online specialistou na životní pojištění produkt do konce, nebo si jen ověří, kolik může pojištění stát a jak by mělo být podle doporučených balíčků nastaveno. V rámci osvěty bude zveřejněno několik samostatných článků JAK SPRÁVNĚ NASTAVIT ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ, ABY KLIENTA OCHRÁNILO.

ČIFO srovnávač a sjednávač pojištění podnikatelských rizik

ČIFO srovnávač a sjednávač pojištění podnikatelských rizik

Čtvrtým online nástrojem bude srovnávač a sjednávač pojištění podnikatelů, který je již nyní v testovacím provozu k dispozici našim poradcům a nejpozději na konci léta bude uveden do ostrého provozu.

ČIFO aktuality - finanční plán s tužkou v ruce - pomůžeme online

ČIFO aktuality – finanční plán s tužkou v ruce – pomůžeme online

Zdokonalujeme i systémy, které přesměrovávají klienty, kteří se nás obrací právě webové služby na finanční poradce v jejich dosahu, takže je poznat, že práce finančního poradce se z velké části přesouvá do kyberprostoru a práci lze pak vykonávat odkudkoli, třeba jako digitální nomád:)

 

Chcete více informací k možné spolupráci? Stačí zaslat životopis a kontaktní údaje na kariera@cifo.cz a ozveme se vám.