ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Připravili jsme pro vás jednoduchý kalkulátor životního pojištění (ZDE), ve kterém si každý i bez odborných znalostí může zkusit vypočítat cenu jednotlivých připojištění a kdykoliv se rozhodnout, využije-li v dalším kroku bezplatných služeb online finančního poradce a nechá si zaslat detailní kalkulace od jednotlivých pojišťoven. V kalkulátoru jsou použity sazby 4 pojišťoven – ČPP, Generali Česká, Kooperativa a Pillow, ale celkově lze kombinovat až 8 pojišťoven. Výsledná sazba přináleží vždy jedné z pojišťoven. Vypočíst si můžete cenu těchto rizik:

1. ŽIVOTNÍ POJIŠTĚNÍ

  Více info v samostatném článku zde

  2. ZÁVAŽNÉ ONEMOCNĚNÍ

  3. INVALIDITA 3. STUPNĚ

  Více info v samostatném článku zde.

  4. TRVALÉ NÁSLEDKY ÚRAZŮ

  5. PRACOVNÍ NESCHOPNOST – POJ. NEMOCENSKÉ

  Více info v samostatném článku zde.

  6. DENNÍ ODŠKODNÉ ZA LÉČENÍ ÚRAZU

  Kdo chce jít více do hloubky, může používat i klesající pojistné částky nebo např. u pojištění nemocenské si pohrát s nastavením, od kterého dne by dávku chtěl vyplácet a jestli ve variantě následně od X. dne nebo zpětně od 1. dne. Jen možnosti nastavení plnění za nemocenskou je 5!

  Po zadání údajů je vždy možné doplnit PSČ a kontakt a zadané údaje se odešlou na online finančního poradce, který vás bude kontaktovat, zašle Vám již přesné kalkulace jednotlivých pojistitelů na e-mail a probere s vámi nastavení smlouvy (telefonicky, videohovorem, živě), aby fungovala v okamžiku, kdy to budete potřebovat (např. při výpadku příjmu při dlouhodobé nemocenské).

  Po zadání výše čistého příjmu se také zobrazí přibližný pokles přijmu při dlouhodobé nemocenské a každý si tak může uvědomit, jak dlouho by dokázal fungovat ze svých rezerv a od kterého dne by bylo vhodné mít nemocenskou zajištěnou u některé z pojišťoven.

  Ke každému připojištění jsou připojeny odkazy na články, kde jsme danou problematiku podrobně vysvětlovali a je možné si zjistit většinu informací i samostatně.

  Budeme rádi, když vám bude kalkulačka k užitku a využijete našich služeb a dlouholetých zkušeností. I když si orientační výpočet zvládnete provést sami, samotné uzavření smlouvy je již lepší svěřit do rukou odborníků:).

  Vypočtěte si sami cenu životního pojištění v online kalkulačce ZDE