ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

Od 1.10.2019 máme nové sídlo firmy na ulici Výstavní 2224/8 v Ostravě, a ještě den před oficiální změnou proběhla první podzimní porada s 20 vybranými kolegy v novém tréninkovém a konzultačním centru, na které se postupně vystřídalo 7 prezentujících. Pravda, podmínky byly místy bojové, neboť stěhování proběhlo pouhé 2 pracovní dny před poradou, mnohé věci se ještě vybalovaly, hledaly, seznamovali jsme se s novými prostory, ale nakonec vše proběhlo podle plánu.

Poradu zahájil pan Vladimír Špráchal z představenstva, který se úvodem vrátil do teplých letních měsíců a vyhodnotil nejúspěšnější poradce i pracovníky call centra, kdy pochvala mířila za paní Lenkou Patakiovou z pobočky Hradec Králové, které se v červenci podařilo domluvit 108 schůzek pro poradce a i díky jejímu přičinění jsme dosáhli v létě rostoucích výsledků.

V průběhu programu jsme si připomněli, že přesně před rokem v září byl spuštěn projekt podpory aktivních poradců, v rámci kterého mají schůzky z call centra ZDARMA, spolu s reklamními předměty, školeními a další podporou, aby se mohli plně bavit svou práci. Před rokem byl také spuštěn SROVNÁVAČ s osobním přístupem, který byl rozšířen z pojištění motorových vozidel také na pojištění nemovitostí (domy, byty, rekreační objekty).

srovnávač loga na řádku

ČIFO - kancelář Brno, Holandská 2Zmíněna byla nově otevřená kancelář v Brně od Pavla Vysoglada a prezentace na setkání majitelů malých a středních firem v Praze, kde produkty, přínosy a zkušenosti s ČIFO pro firmy představil regionální ředitel Ing. Jiří Drbohlav, který bude mít na starost také otevření pobočky v Praze.

Pan Ing. Vladimír Tureček zopakoval legislativní povinnosti poradců, řádnou péči o klienty a upozornil na důležitost důsledného vyplňování záznamu z jednání, jeho vyhodnocení a další dokumentaci ke smlouvám. Zároveň byl panem Turečkem blíže představen projekt SENIOR V BEZPEČÍ, který získává stále na větší popularitě a ve spolupráci s obcemi a městy plánujeme další školení, z nichž se mnoho uskuteční ještě v tomto měsíci (říjen 2019:).

služby ČIFO

Kolegům, kteří ještě neměli k dispozici podpisové tablety, byly o přestávce bezplatně zapůjčeny. Po krátké prezentaci Petra Olašina ke kampani „není to jen o penězích“ a představení nejbližších termínů workshopů a CÍLENÝCH STRATEGIÍ již pokračovali zástupci partnerských společností s novinkami v produktech ČPP NEON a AuRENTY, kdy jsme se dozvěděli také podrobnosti k vývoji cen zlata a dalších příležitostí.

Nové sídlo firmy jsme tedy otestovali hned v plné zátěži a věříme, že bude příjemným místem pro další setkávání s kolegy i klienty a obchodními partnery. Již za pár týdnů proběhnou specializované workshopy, úvěrový den, den pro firmy a další zajímavé akce.