ČIFO - Najdete nás na Facebooku!
ČIFO školení

V červnu proběhne již 3. kolo ŠKOLENÍ PRAKTICKÝCH DOVEDNOSTÍ v tomto roce, které organizujeme nejen pro nové kolegy. V poslední době evidujeme zvýšený počet zájemců o spolupráci na pozici NEZÁVISLÝ ONLINE FINANČNÍ PORADCE, které oslovuje způsob online práce na dálku (pracujeme s kolegy v Itálii, Německu, na Maltě či v karavanu:), dle jejich časových možností s nadstandardním ohodnocením, jelikož nepracujeme systémem velkých MLM společností.

Výhodou školení je, že jsou ze 100% online a z části již ze záznamů, tzn. že účastník obdrží každý den nové informace a odkaz ke shlédnutí video školení. Průběžně se konají živé videohovory, kde se trénují získané dovednosti a účastníci se připravují na praxi. Kromě produktových školení, kde i lidé, kteří v oboru finančního poradenství nepracovali, zjistí že díky online systémům se dá práce do měsíce naučit, jsou populární školení:

BAREVNÉ TYPOLOGIE

OBCHODNÍCH DOVEDNOSTÍ

KLIENTSKÁ KUCHAŘKA

a pravidelné online setkání nazvané ONLINE KÁVA

Stává se nám také, že noví poradci absolvují školení před začátkem spolupráce v průběhu přípravy na zkoušku a registraci k ČNB. Poté začínají odebírat online poptávky na klienty, kteří se nám hlásí přes internet a poté shlédnou školení a workshopy podruhé po 2 měsících a informace již vnímají úplně jinak, protože znají lépe praxi a již komunikují s reálnými klienty 😊.

Samozřejmě práce v našem oboru sebou přináší neustálou nutnost se dále vzdělávat a školení ke zdokonalování informací, přehledu o novinkách v produktech pak probíhají kontinuálně.

Těšíme se na další zájemce o spolupráci, pro které na léto máme připravenou kampaň LÉTO PLNÉ SCHŮZEK, kdy jsme schopni každému, kdo bude mít prostor na klienty, dodat poptávky na konkrétní zájemce o životní pojištění i hypotéky aj.

Více informací o termínech a spolupráci získáte na mailu kariera@cifo.cz a tel. 736472120.