ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

8.2. podle čínského (lunárního) kalendáře začíná nový rok 2016 a protože bude ve znamení Ohnivé Opice a přináší všem období úspěchů, nových šancí a skvělých příležitostí, nedalo nám se o tuto informaci s vámi nepodělit.

Čínský lunární kalendář, odvozený od pohybu měsíce, patří mezi nejstarší známé datovací systémy a první zmínka o něm pochází z roku 2637 před našim letopočtem. Dodnes se používá v Asii. Čínský zvěrokruh tvoří 12 zvířat – myš, buvol, tygr, králík, drak, had, kůň, ovce (nebo koza), opice, kohout, pes a prase.

Opice přináší velmi příznivé vyhlídky v oblasti financí, většina znamení má vyhlídky na výjimečné výdělky, avšak pozor – podmínkou je jednat rozvážně a investovat moudře! V tomto roce je důležité si dát pozor na nenadálé události, jako různé živelné pohromy apod. Buďte připraveni a nepouštějte se do rizikových podniků – vždy se vyplatí mít i plán B.

Čeká nás bohatý a vzrušující rok, ve kterém se většině podaří i odvážné podniky, které by jindy byly téměř nemožné. Vláda opice bude až do 27. ledna 2017.

Přejeme hodně úspěchů!