ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

15.1. proběhla na centrále novoroční porada, která nezačala úplně příjemným tématem. Řeč byla o povinných zkouškách vázaných zástupců pojištění a Petr Olašin, specialista v oboru financí a pojištění, který úspěšně absolvoval hned zkraje roku souhrnnou kombinovanou zkoušku pojištění č. IX, se podělil o své dojmy a první půl hodinu jsme věnovali testovým otázkám, z nichž daly některé hodně zabrat.

Po půl hodině už někteří kolegové začali propadat lehké skepsi, naštěstí byl představen plán podpory, který byl ještě týž den aktivován. Ve zkratce se skládá z několika podpůrných projektů, kdy každý poradce, který chce být na zkoušku perfektně připraven, dostane k dispozici podporu sestávající z:

 • Denního procvičování 5 otázek, které dostane na e-mail s linkem na web, kde budou otázky po zodpovězení i vyhodnoceny a vysvětleny. Poradci tak získávají denní návyk a je určitě lepší se přípravě věnovat 5-10 minut denně než být v říjnu ve stresové situaci, že zkoušku nezvládnu a místo návštěvy klientů sedět v pracovně a studovat.
 • On-line workshopy s rozborem nejčastějších chyb.
 • Odborné přednášky – živě.
 • Přístup ke cvičným testům, jako na zkoušce.
 • Přístup k otázkám, odpovědím a vysvětlení.

zkoušky pojištění - ukázka otázek

V první části došlo také k vyhlášení úspěchů roku 2019, kde bylo zmíněno pokračování projektu Senior v bezpečí pod taktovkou Ing. Vladimíra Turečka a z našich řad byli oceněni také:

 • Lenka Patakiová – nejúspěšnější referentka telemarketingu
 • Bc. Eva Riedlová – skokan roku a nejúspěšnější poradkyně měsíce říjen s produkcí přes 272.000 Kč ročního poj.
 • Martin Dušek – poradce roku 2019 s objemem produkce 1,2 mil. Kč
 • Vyhodnocovali jsme i kolegy s největším počtem smluv za nejnižší provize 🙂 , kdy pomyslný „rekord“ je provize necelá koruna za 1denní léčebné výlohy se slevou na úkor provize i pojištění traktorů, vozíků apod. s odměnou 3 – 15 Kč za smlouvu. Potěšující je, že i tyto drobné smlouvy kolegové v rámci řádné komplexní péče o klienta sjednávají a dle našich zkušeností a referencí jsou klienti s přístupem poradců ČIFO velice spokojeni.

porada - vyhodnocení

Pozitivně bylo přijato i pokračování programu podpory aktivním poradcům, který zahrnuje:

 • Schůzky z call centra zdarma
 • Propagační materiály zdarma
 • Přístup ke speciálním školením a projektům
 • Dotace na asistentku, kanceláře

A mnoho dalších benefitů a pro klientských nástrojů, z nichž některé jsme nedávno zmínili v článku „Není to jen o penězích“.

Představena byla i užitečná pomůcka k finančnímu plánu a analýze potřeb, která zaujala svým jednoduchým zpracováním a jasně pochopitelným pro klientským výstupem.

Poradce také zaujaly školení a workshopy plánované v prvním pololetí, z nichž nejbližší školení v hodnotě 6.000 Kč na osobu proběhne již v pátek 24.1. a pro kolegy je uskutečněno v režii firmy jako jeden z novoročních dárků. Naše řady posílí i 2 nové obchodní týmy pod vedením zkušených manažerů a znovu se potvrzuje, že jsme zajímavým obchodním partnerem jak pro kolegy pracující  v MLM, tak poolových společnostech.

Mohlo by Vás také zajímat:

Spojili jsme výhody srovnávače a osobního přístupu

Reálné případy řešené jedinečnou asistenční službou PROGRAM POMOCI A PODPORY

Projekt Senior v bezpečí také v režimu NÁHRADNÍHO PLNĚNÍ

Vzdělávání zaměstnanců v režimu Náhradního plnění

Porada v novém sídle firmy

Není to jen o penězích

Seniorská hypotéka

Bez peněz pro hypotéku do banky nelez