ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

I přes neskutečně horké a suché léto se našim nejúspěšnějším poradcům podařilo v průběhu letních prázdnin dosáhnout velmi zajímavých výsledků. S některými z nich se s Vámi rádi podělíme, neboť ukazují i směr, kterým se naše společnost ubírá.


Oproti soutěžím, které často vídáme v jiných firmách, se nestal vítězem ten poradce, který sjednal nejvíce smluv, s nejvyšší provizí, ale poradce, který je „univerzální“ a sjednává i jiné produkty než život, tedy investice, majetková pojištění, odpovědnost, motorová vozidla, hypotéky a převádí do správy smlouvy, čímž si buduje budoucí pasivní příjem. Hodnoceny byly 3 kritéria.
Výsledky prázdninových měsíců v číslech:
82 absolvovaných schůzek u klientů – nejaktivnější poradce.
47 smluv uzavřel nejúspěšnější poradce.
383.000 Kč – nejvyšší roční pojistné v součtu za uzavřené smlouvy za 1 poradce.
30 nových žádostí o spolupráci.
3 noví specialisté z kampaně „hledáme profesionály“.
25% podíl rizikového životního pojištění na celkové produkci.
30.000 Kč – nejvyšší následná provize vytvořená s součtu u 1 poradce (pasivní příjem)
Těchto krásných výsledků se podařilo dosáhnout jednak díky aktivitě poradců, kteří i v teplotách nad 35 stupňů sedli do rozpálených aut a rozjeli se za klienty, tak podpoře Českého institutu finanční odpovědnosti, který dokázal díky cíleným strategiím zajistit aktivním poradcům schůzky, přes jednoduché on-line rozhraní. V jednoduchosti se dá říct, kdo chtěl pracovat, získal od ČIFA zajištěné klienty, napříč celou ČR.
Protože podzim bývá pravidelně nejúspěšnějším obdobím v roce, jsme velmi zvědaví, jakých čísel se dočkáme za 3 měsíce.Mrkající