ČIFO - Najdete nás na Facebooku!

V následujících týdnech postupně představíme několik nově otevřených poboček a za nimi stojící zkušené profesionály.

První na řadě je pobočka v Turnově, na ulici Antonína Dvořáka 2243, kterou si v rámci franšízového modulu otevřela zkušená kolegyně Ing. Jana Nováková, která má praxi v oboru od roku 1997 a zaměřuje se hlavně na oblast financování bydlení.

Ve společnosti ČIFO má na starost jak oblast hypotečních úvěrů a úvěrů ze stavebního spoření, tak postupnou tvorbu týmu a rozšiřování pobočky. Díky VIZI ČIFO a podpůrných nástrojů, je pro mě budování týmu daleko jednodušší a rychlejší než v „jednobarevné společnosti“ nebo při samostatné práci v „poolu“.

Hlavním momentem, proč jsem se rozhodla pro spolupráci, byly jak dobré zkušenosti s ČIFO, některých kolegů, kteří učinili krok do nového cca rok přede mnou, tak možnost nabízet klientům jedinečnou asistenční službu PROGRAM POMOCI A PODPORY. Díky podpoře auditorů pojistných událostí mám jistotu, že našim klientům je zajištěno nejen odborné poradenství při sjednání smlouvy, ale hlavně když se něco stane a potřebuji pomoc, radu, podporu… Doslova zlatým hřebem pro mě bylo ŠKOLENÍ VÝLUK Z POJIŠTĚNÍ, kde mohu říct, že i po letech praxe jsem zůstala překvapená, na co vše si dát při sjednání pojištění pozor!

Protože se věnuji převážně oblasti hypoték a úvěrů, doplňuji tým o zkušené poradce a manažery, kteří budou schopni u klientů nabízet komplexní poradenství, odpovědnostní pojištění a finanční  plánování. Máte-li chuť vyzkoušet práci v oboru financí „opravdu jinak“, neváhejte mě kontaktovat na tel. 602 22 52 62, případně e-mailem  novakova@cifo.cz.